RN732BTTD7591D10
MFR.Part #
RN732BTTD7591D10
JLCPCB Part #
C4322825
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS