RN73H2BTTD12R7D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD12R7D50
JLCPCB Part #
C4228261
Description
12.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS