WK73S2JTTE1R50F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R50F
JLCPCB Part #
C3996566
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS