SG73G2ATTD4223C
MFR.Part #
SG73G2ATTD4223C
JLCPCB Part #
C7359341
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS