RN73R2ATTD5422D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD5422D100
JLCPCB Part #
C2505089
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS