RK73H1HTTC2153F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2153F
JLCPCB Part #
C2575595
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS