RK73H2HTTE6343F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6343F
JLCPCB Part #
C2581019
Description
-55℃~+155℃ 634kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS