RN73R2ATTD54R2D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD54R2D100
JLCPCB Part #
C2505063
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS