RN73R2ATTD51R0B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD51R0B25
JLCPCB Part #
C2508286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS