RN73R1JTTD70R6D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD70R6D50
JLCPCB Part #
C4257033
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS