SG732ETTD3R3M
MFR.Part #
SG732ETTD3R3M
JLCPCB Part #
C4317312
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS