RN73H2BTTD6120C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6120C50
JLCPCB Part #
C2559990
Description
-55℃~+155℃ 250mW 612Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS