SR0805FR-073R92L
MFR.Part #
SR0805FR-073R92L
JLCPCB Part #
C6681280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS