RN73R2ATTD3901B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3901B50
JLCPCB Part #
C4119118
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS