RN732BTTD9760C25
MFR.Part #
RN732BTTD9760C25
JLCPCB Part #
C4115340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS