RK73B2HTTE1R5J
MFR.Part #
RK73B2HTTE1R5J
JLCPCB Part #
C2480614
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS