RN73R2ATTD3900D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD3900D100
JLCPCB Part #
C4269240
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS