RK73G2ATTD8872C
MFR.Part #
RK73G2ATTD8872C
JLCPCB Part #
C7340492
Description
-55℃~+155℃ 125mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS