RN73R2ATTD1500D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1500D50
JLCPCB Part #
C4051080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS