SG73P2ATTD1581F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1581F
JLCPCB Part #
C4288356
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS