RN73H2ATTD28R7F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD28R7F25
JLCPCB Part #
C2512672
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS