RN73R2ATTD3602B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD3602B05
JLCPCB Part #
C4221915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS