RN73H2BTTD92R0A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD92R0A10
JLCPCB Part #
C4302363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 92Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS