SLR1TTE1102D
MFR.Part #
SLR1TTE1102D
JLCPCB Part #
C4289343
Description
-55℃~+180℃ 11kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS