RK73H3ATTE1503D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1503D
JLCPCB Part #
C2582878
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS