RN73R2ATTD21R5B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD21R5B25
JLCPCB Part #
C2510002
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS