SR73W3ATTER220F
MFR.Part #
SR73W3ATTER220F
JLCPCB Part #
C186680
Description
-55℃~+150℃ 1W 220mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS