SG73G2ATTD43R2C
MFR.Part #
SG73G2ATTD43R2C
JLCPCB Part #
C6677393
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS