RN73R2BTTD21R5B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD21R5B25
JLCPCB Part #
C2537451
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS