RN73R2ATTD1582D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1582D10
JLCPCB Part #
C2552953
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS