RN73H1JTTD6121D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6121D10
JLCPCB Part #
C4082558
Description
100mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS