SG73S2ATTD2R26F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD2R26F
JLCPCB Part #
C4339775
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.26Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS