SG73S2BTTD2430D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2430D
JLCPCB Part #
C4290865
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS