RN73R2ATTD1351F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1351F10
JLCPCB Part #
C4337684
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS