RN73H2BTTD7871D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7871D100
JLCPCB Part #
C3938688
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS