PLTT0805Z4371QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z4371QGT5
JLCPCB Part #
C3996666
Description
-55℃~+215℃ 250mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS