WK73R1ETTP6342F
MFR.Part #
WK73R1ETTP6342F
JLCPCB Part #
C3997903
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS