RN73H1JTTD1242B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1242B25
JLCPCB Part #
C4022658
Description
100mW 12.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS