RN73R2ATTD1300B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1300B05
JLCPCB Part #
C4113265
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS