RC2012J115CS
MFR.Part #
RC2012J115CS
JLCPCB Part #
C3955459
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS