RN732BTTD81R6C50
MFR.Part #
RN732BTTD81R6C50
JLCPCB Part #
C4160914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS