RN73H2ETTD2580A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2580A10
JLCPCB Part #
C4257255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS