RN73H2ETTD41R2F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD41R2F25
JLCPCB Part #
C4020430
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS