RN73R2ATTD10R1F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD10R1F50
JLCPCB Part #
C2502866
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.1Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS