RN732BTTD3302B25
MFR.Part #
RN732BTTD3302B25
JLCPCB Part #
C4297706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS