RN73R2ATTD10R0F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD10R0F50
JLCPCB Part #
C2502718
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS