SG73S2ATTD1302F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1302F
JLCPCB Part #
C4023364
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS