RK73H2HTTE9761F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9761F
JLCPCB Part #
C5853479
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS