RN73H2ATTD10R0F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD10R0F50
JLCPCB Part #
C2511477
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS