RN731ETTP4270B50
MFR.Part #
RN731ETTP4270B50
JLCPCB Part #
C4044024
Description
-55℃~+155℃ 427Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS